Revell Color Stop, 30 ml

Gumična masa, nanesena s čopičem

€ 7,69

(€ 256,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • gumijasta masa
  • za čopič

Pogosto naročeno skupaj z Revell Painta Clean, čistilo čopičev, 100 ml

Revell Color Stop, 30 ml € 7,69 (€ 256,33 / l)
Revell Painta Clean, čistilo čopičev, 100 ml € 9,19 (€ 91,90 / l)
Skupna cena: € 16,88
Opis

Revell Color Stop je gumena zmes, ki se nanaša s čopičem. Na ta način se lahko izognemo črtam ali prebarvanim oblikam saj lahko očiščeno maso ponovno odstranimo.

Št. izd.: X3D-REV-39801
Vsebina: 30 ml
EAN: 42021926
Št.-Proizvajalca: 39801
Blagovna znamka: Revell
Priporočena starost od: 14 let
Opozorila: POZOR: Ni primerno za otroke mlajše od 36 mesecev. Nevarnost zadušitve zaradi majhnih delov, ki jih je mogoče pogoltniti.
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Revell Color Stop

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder